Termopal

Сервіс бізнес-класу

15 березня 2017

Ми пишаємося якістю та обсягом послуг, які ми надаємо нашим клієнтам. В цьому році ми доповнюємо наш сервіс новою концепцією і інноваційними інструментами.


Концепція «Сервіс бізнес-класу» — це турбота, зручність, експертиза і комунікація.


Багаторічний досвід роботи на ринку меблевого виробництва України дозволяє нам передбачати події і бути готовими навіть до найбільш незвичайних запитів клієнтів.


 

Ми впевнені, що бізнес-процеси повинні бути простими і зручним для всіх сторін. Наші менеджери нададуть професійну допогу при виборі товару, проконсультують з усіх можливих питань. Ми максимально спростили систему оплати і зробили її гнучкою, а доставка товару налагоджена і оперативна.

Коло наших професійних інтересів не обмежується продажем сировини. Наші фахівці регулярно відвідують міжнародні профільні і суміжні виставки, вивчають нові методи застосування матеріалів, беруть участь в розробці нових дизайнів меблів, сприяють створенню нових продуктів і супроводжують експорт меблів до Європи.

Щорічно ми зберігаємо за собою статус кращих на ринку сервісних послуг, представляючи найефективніший і функціональний стенд на Київському Міжнародному Меблевому Форумі Kiff. Termopal — це не просто товари і менеджери, це хаб для клієнтів: тут можна зустрітися з партнерами, залишити речі, випити чашку віскі і закусити канапе.

Термопал — ваш партнер бізнес-класу.