Termopal

Тренд 2018 року

15 березня 2017

Термопал — лідируючий постачальник сировини і матеріалів для меблевих виробництв України. 15 березня ми презентуємо новий формат роботи з декоративними матеріалами — Trend Book 2017 | 2018.

Trend Book — це ретельно опрацьована колекція декоративних матеріалів: плівок ПВХ, крайок ПВХ, фініш-паперів.

Trend Book — це 11 актуальних декорів 2018 року відібраних серед десятків інших та складається з 11 основних новинок і 2 додаткових колекцій.

Також в Trend Book входять: колекція Стандарт 2017 — наші бест-селлери і колекція Уні 2017 — нові уні-кольору з покриттям soft-touch.

Ми прагнемо зробити роботу наших клієнтів простіше. Саме тому декори з Trend Book 2017 | 2018 ідеально поєднуються між собою та декорами ДСП компанії Kronospan. У майбутньому ми плануємо розширити лінію поєднань з ДСП інших виробників.

Розробляючи колекцію 2018 роки ми спиралися на тенденції європейських дизайнерів і виробників, на наш багаторічний досвід з експорту меблів в Європу, а також запити від європейських продавців меблів.

Меблі вироблені за допомогою декорів представлених в Trend Book зможуть конкурувати з європейськими виробниками і мати сучасний європейський стиль.

Пора забути Кальвадос і Вільху — це вже не модно!